Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 378 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Nowy adres tego bloga to mojasypialnia.nspace.pl.
Zapraszam!

Przeniesienie bloga

piątek, 07 września 2012 14:20

 

 

 

Mój erotyczny pamiętnik został przeniesiony pod adres: mojasypialnia.nspace.pl.


Serdecznie zapraszam!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Podziel się
oceń
2
5

komentarze (57) | dodaj komentarz

Reaktywacja???

wtorek, 09 czerwca 2009 9:14
Reaktywacja?
W pewnym sensie...

               Postanowiłem w pewnym sensie reaktywować bloga. Co prawda nie będzie tu już relacji z mojej sypialni - bo to już zamknięty etap, ale będą moje ogólne przemyślenia nt. seksu, erotyki i relacji damsko-męskich. Nie wiem czy ktoś będzie chciał to czytać i jakaą to będzie miało wartość. Ale mam kilka tematów, którymi chciałbym sie podzielić lub podsunąć Wam do przemyślenia. 
Kolejna sprawa - to mnóstwo maili jakie otrzymałem po usunięciu starych wpisów nt. mojejsypialni. Niestety, to decyzja nieodwracalna - niemożna ich przeczytać ani skopiować. Tak postanowiłem i proszę to uszanować. Ale dziękuję Wam za słowa uznania i tmnóstwo pochwał. Dopiero po zamknięciu bloga dowiedziałem się ile osób go czytało i jakie czerpaliście z niego korzyści. Dziękuje Wam wszystkim za to że chciało się Wam do mnie pisać tyle maili i przepraszam, że nie odpisywałem na nie. Dzięki, że byliście ze mną przez ten czas.A teraz coś z nowości - pracuje nad powstaniem nowej strony. NIe będzie to blog, ale będzie o tematyce seksu. Mam nadzieję, że będzie to strona inna niż wszystkie dotychczasowe jakie spotkałem w sieci. Będą pewne nowe mechanizmy pozwalające na.... NIe powiem na co! zobaczycie sami! Ale minie jeszcze sporo czasu zanim to uruchomię, tym bardziej, że czasu nie mam dużo. Ale póki co , dopóki nie powstanie nowa strona zapraszam do czytania tego bloga.
pozdrawiam,
tom

Podziel się
oceń
5
13

komentarze (55) | dodaj komentarz

piątek, 24 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  954 133  

O blogu

Opis jak się kochamy, gdzie to robimy i co wtedy czujemy - dzień po dniu. Erotyczny, intymny pamiętnik w którym dokumentuje moje życie erotyczne z żoną Moniką. To zbiór erotycznych opowiadań z życia w...

więcej...

Opis jak się kochamy, gdzie to robimy i co wtedy czujemy - dzień po dniu. Erotyczny, intymny pamiętnik w którym dokumentuje moje życie erotyczne z żoną Moniką. To zbiór erotycznych opowiadań z życia wziętych, to erotyka na najlepszym poziomie.

schowaj...

Kontakt

mojasypialnia@wp.eu

sex seks ankiety

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 954133
Wpisy
  • liczba: 2
  • komentarze: 112
Bloog istnieje od: 3846 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Facet